Toskar Woodmaster CP4

Toskar Woodmaster CP4

WM CP4 PNOMATİK KÖŞE TOPLAMA PRESİ

Ahşap malzemelerin kavela delik delme işlemi sonrası seri olarak tek operasyonda 45° veya 90° açıyla birleştirme işlerini yapmak için tasarlanmıştır. Min-Max kesme boyutunda ahşap malzemelerin birleştirme işlemi süresi 10-50 sn. (Tercih edilen yapıştırıcının kuruma sürecine orantılı olarak) arasın dadır. Sıkıştırma gurupları pnomatik hareket sistemine sahiptir. WM CP4 dört (4) adet sıkıştırma grubuna sahiptir. WM CP4 pnomatik üsten sıkma ve sabitleme sistemine sahiptir. Sıkıştırma gurup !ablalarından biri sabit, diğeri hareketlidir. Sıkıştırma guruplarının biri sabit, diğer üçü hareketlidir. Parça boyutu hassas ölçü cetveliyle kolayca ve hatasız ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

Özel Üretim;

  • CP4 Köşe toplama Presi, istenirse 45° veya 90° birleşim için üretilebilmektedir.
  • CP4 80 ve CP4 OSP maksimum 80 cm, CP4 100 ise 100 cm eninde kapak preslemektedir.
  • CP4 OSP, çift presleme istasyonuna sahiptir ve istenirse, istasyonlardan biri 45″, diğeri ise 90• için tasarlanabilmektedir.

Bizimle irtibata geçmek için şimdi aşağıdaki formu doldurabilir ya da  mobil cihazınızdan “Hemen Ara” butonuna tıklayarak arayabilirsiniz.

Bizi Arayın

Makinelerimiz hakkında tüm sorularınız için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Bizi aramak için mobil cihazınızda aşağıdaki butona tıklamanız ya da numaramızı çevirmeniz yeterlidir.

+90 532 403 04 06