Toskar Woodmaster 200

Toskar Woodmaster 200

Woodmaster 200 otomatik çift köşe kesim ve kırlangıç zıvana açma makinası, PVC kaplı ahşap malzemelerin seri olarak tek operasyonla tam boyutunda 45° lik açılarda kesimini ve kırlangıç zıvana açma işlemini yapmak için tasarlanmıştır.

Makine istendiğinde, sabit45° kesme veya sadece kırlangıç zıvana açma işlemi için bireysel operasyon uygulama işlemine sahiptir.Min·max kesme boyutundaki PVC kaplı ahşap malzemenin max, operasyon süresi 10-15 sn. arasındadır. Makine pnömatik çift sıkma sistemiyle emniyetli parça sıkma özelliğine sahiptir.Kesici testereleri otomatik hareketlidir. Frezeleme üniteleri, otomatik hareketlidir. Parça boyutu, hassas ölçü cetveliyle kolayca ve hatasız ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Makine çift el kumanda sistemine sahiptir. Kesici gurup tablaları, biri hareketli diğeri sabittir.

Bizimle irtibata geçmek için şimdi aşağıdaki formu doldurabilir ya da  mobil cihazınızdan “Hemen Ara” butonuna tıklayarak arayabilirsiniz.

Bizi Arayın

Makinelerimiz hakkında tüm sorularınız için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Bizi aramak için mobil cihazınızda aşağıdaki butona tıklamanız ya da numaramızı çevirmeniz yeterlidir.

+90 532 403 04 06