Kapı Ebatlama Makinesi - Toskar SB3 XL

Kapı Ebatlama Makinası – Toskar SB3XL

Toskar SB3XL  Otomatik Kapı Ebatlama Makinası Tek operasyonda, presten çıkan kapı panelinin konumu sabit iken dört tarafının lambalı/düz olarak hassas biçimde ebatlanmasını sağlar.

  • (EnxBoyxYükseklik):1300x2500x80mm kesim kapasitesi ile özel ölçülü yangın ve hastane kapıları dahil her tür kapının rahatlıkla ebatlanması için tasarlanmıştır.
  • Toskar SB3XL , Kapı boyu için 1 adet Q350mm ve bağımsız kolay ayarlı çizici testere, eni için ise 2 adet Q350mm ve bağımsız kolay ayarlı çizici testere ile ebatlama işlemini yapar.
  • Her bir kesme grubu, ana kesim motoru, ana testere ve bağımsız ayarlı çizici testere içermektedir.
  • 100m3 Yağlı Tip Vakum Motoru ve Özel Aluminyum Pot Sistemleri mükemmel kapı sabitlenme işlemi.
  • Mitsubishi otomasyon ve dokunmatik ekran ile kolay en ve boy ayarı.

***Zımpara veya Finish Üniteleri Opsiyoneldir.

Ahşap, masif, mdf panel amerikan, iç oda, yangın ve hastahane kapılarınızı hızlı, hassas ebatlamak için tasarlanmıştır. Bağımsız ayarlı çizici testereleri ile hassas ayarları kolay yapabilir, kesim yüzeylerinde kırık oluşturmadan kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Güçlü profil şasesi ve güçlü kesim grubu köprüsünden oluşan makinamızın gövde komponentleri ve şasesi, 5 eksen CNC işleme merkezlerinde hassas bir şekilde işlenerek, en hassas sonuçları elde etmenizi sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Q350mm testereleri ile 80mm kalınlığa kadar, ister ahşap ister kompozit kapı panellerinizi ebatlayabilirsiniz.

1300mm genişlik, 2500mm uzunluğa kadar olan kapasitesi ile standart dışı her türlü özel kapı ebatlanması ihtiyacınıza cevap verebilir.

100m3 yağlı tip vakum motoru ve özel dizayn edilmiş alüminyum vakum podları ile yüksek derecede emiş yapıp her genişlikteki kapı panelinizi güçlü bir şekilde sabitler.

Mitsubishi PLC ve otomasyon alt yapısı ile kullanıcı dostu, kolay ve uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi sunar.

Akıllıca tasarlanmış, hataya kapalı alt yapısı size sadece x ekseni ve y ekseni ölçülerini girmeyi bırakır, oluşabilecek herhangi bir sorunda hata kodu ile sizi kolayca soruna yönlendirir.

2008 yılında faydalı modeli Toskar’a ait olan Toskar SB3 Kapı Ebatlama Makinası’nın günümüz standart ve ihtiyaçlarına göre güncellenmesi ile ortaya çıkmıştır.

Kapı Ebatlama Makinası Toskar SB3 XL

Bizimle irtibata geçmek için şimdi aşağıdaki formu doldurabilir ya da  mobil cihazınızdan “Hemen Ara” butonuna tıklayarak arayabilirsiniz.

Bizi Arayın

Makinelerimiz hakkında tüm sorularınız için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Bizi aramak için mobil cihazınızda aşağıdaki butona tıklamanız ya da numaramızı çevirmeniz yeterlidir.

+90 532 403 04 06