Alttan Çıkma Aluminyum Kesim Makinası
RS Serisi Alttan Çıkma Alüminyum Kesim Makineleri Q500-550-600 mm testeresi ve Hydro-Pnömatik ilerleme ünitesiyle en geniş endüstriyel profillerin istenilen açılarda kesilmesi için tasarlanmıştır.
Alumaster 300 Çift Kafa Alüminyum kesim Makinesi
Toskar Alumaster 300 Otomatik Çift Köşe Kesim Makinası aluminyum profillerinin, seri olarak tek operasyonla tam boyutunda, istenilen açılarda kesim operasyonlarının gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.
alumaster 200 çift kafa kesim ve delik delme makinası
Alumaster 200 otomatik çift köşe kesim ve delik delme makinası, aluminyum profillerin seri olarak tek operasyonla tam boyutunda 45° lik açılarda kesimini ve delik delme işlemini yapmak için tasarlanmıştır.
HP 5 - 5 Kafa Alüminyum Profil Menteşe Delik Makinası
Aluminyum çerçeve kapaklarda kullanılan menteşelerin yerlerini açmak için tasarlanmıştır. Sol kafa sabit, diğer 4 kafa hareketlidir. İstenirse kafa sayısı azaltılabilir. Hidropnömatik ilerleme standarttır.
Pratix Entegre Kulp Yeri Kertme Makinası
Alüminyum çerçeve kapak imalatında yer alan, boy profillere monte edilen boy geçme kulpların bağlantı yerleri boşaltmak (kertmek) üzere tasarlanmıştır. Aynı anda çift profili işleyebilir. 150mm testere standart olup, özel ölçülü testerede imal edilebilir.
C400 Aluminyum gönye kesme makinesi
PVC ve alüminyum profillerin kesimi için tasarlanmıştır. Makine+45°, –45° ve ara derecelerde kesim yapabilir.
CR 1 Kopya Freze
CR1 Kopya Freze Makinası; kayış aktarmalı yüksek devirli motoru ile alüminyum profil üzerindeki işlemlerinizde, size ileri derece hassasiyet ve kolaylık sağlar.