WOODMASTER 200 SINGLE

Woodmaster 200 otomatik/ tek köşe kesim ve kırlangıç zıvana açma makinası, PVC kaplı ahşap malzemelerin seri olarak tek operasyonla tam boyutunda 45• lik açılarda  kesimini ve kırlangıç zıvana açma işlemini yapmak için tasarlanmıştır. Makine istendiğinde, sabit 45• kesme veya sadece kırlangıç zıvana açma işlemi için bireysel operasyon uygulama işlemine sahiptir. PVC kaplı ahşap malzemelerin ( Kesme+ Kırlangıç) operasyon süresi 10·15 sn. dir. Makine pnömatik / manuel çift sıkma sistemiyle emniyetli parça sıkma özelliğine sahiptir. Kesici testere pnömatik / manuel hareketlidir. Frezeleme ünitesi pnömatik / manuel hareketlidir. Parça boyutu, hassas ölçü cetveliyle kolayca ve hatasız ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

WOODMASTER 200

Woodmaster 200 otomatik çift köşe kesim ve kırlangıç zıvana açma makinası, PVC kaplı ahşap malzemelerin seri olarak tek operasyonla tam boyutunda 45° lik açılarda kesimini ve kırlangıç zıvana açma işlemini yapmak için tasarlanmıştır.

Makine istendiğinde, sabit45° kesme veya sadece kırlangıç zıvana açma işlemi için bireysel operasyon uygulama işlemine sahiptir.Min·max kesme boyutundaki PVC kaplı ahşap malzemenin max, operasyon süresi 10-15 sn. arasındadır. Makine pnömatik çift sıkma sistemiyle emniyetli parça sıkma özelliğine sahiptir.Kesici testereleri otomatik hareketlidir. Frezeleme üniteleri, otomatik hareketlidir. Parça boyutu, hassas ölçü cetveliyle kolayca ve hatasız ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Makine çift el kumanda sistemine sahiptir. Kesici gurup tablaları, biri hareketli diğeri sabittir.

WOODMASTER 300

Toskar Woodmaster 300 Otomatik Çift Köşe Kesim ve Çift Delik Delme Makinası (Çift Zıvana Açma Makinası)  Ahşap, MDF kapak ve pervaz profillerinin, seri olarak tek operasyonla tam boyutunda, istenilen açılarda kesim ve delim (Zıvana Açma) operasyonlarının gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.  Sol kesim tablası sabit, diğeri manuel hareketlidir.  Sabit 45″ veya 45• • 90″ ayarlanabilir açılarda kesme ve köşe birleştirme işlemi yapabilme özelliğine sahiptir. İstenilen açıda çift köşe kesim ve delim süresi 10-15 sn’dir.  Yatay ve dikey pnömatik sıkma silindirleri ile emniyetli parça sıkma özelliğine sahiptir. Pnömatik kontrollü kesme ve delme grupları. Çift el kumanda sistemi.

Opsiyonel özellikler;
CE (PLC, frenli motorlar, manyetik silindirler ve sensörler.)
Elgo Z-16 tek eksen dijital kontrollü, motorize hareketli, boy ayarı.
Elgo P-9511 tek eksen dijital kontrollü ve ön-ayarlı motorize hareketli, boy ayarı.

WOODMASTER CP4

WM CP4 PNOMATİK KÖŞE TOPLAMA PRESİ ahşap malzemelerin kavela delik delme işlemi sonrası seri olarak tek operasyonda 45° açıyla birleştirme işlerini yapmak için tasarlanmıştır. Min-Max kesme boyutunda ahşap malzemelerin birleştirme işlemi süresi 10-50 sn. (Tercih edilen yapıştırıcının kuruma sürecine orantılı olarak) arasın dadır. Sıkıştırma gurupları pnomatik hareket sistemine sahiptir. WM CP4 dört (4) adet sıkıştırma grubuna sahiptir.  WM CP4 pnomatik üsten sıkma ve sabitleme sistemine sahiptir.  Sıkıştırma gurup !ablalarından biri sabit, diğeri hareketlidir. Sıkıştırma guruplarının biri sabit, diğer üçü hareketlidir. Parça boyutu hassas ölçü cetveliyle kolayca ve hatasız ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

Özel Üretim;
CP4 Köşe toplama Presi, istenirse 45° veya 90°
birleşim için üretilebilmektedir.
CP4 80 ve CP4 OSP maksimum 80 cm, CP4 100 ise
100 cm eninde kapak preslemektedir.
CP4 OSP, çift presleme istasyonuna sahiptir ve istenirse,
istasyonlardan biri 45″, diğeri ise 90• için tasarlanabilmektedir.